Новини

Відбулась міжнародна наукова конференція кафедри політології “Інституційні, партійні та виборчі чинники політичного процесу в Україні й інших країнах Європи в умовах війни і невизначеності: національний, наднаціональний і субнаціональний рівні”

30.11.2023 | 10:44

Конференція була проведена 24-25 листопада й організована як восьма у рамках серії міжнародних наукових конференцій “Політичні партії і вибори: українські та світові практики” (пам’яті Юрія Шведи) кафедри політології Львівського національного університету імені Івана Франка та Центру політичних досліджень у м. Львів.

Конференція об’єднала провідних дослідників, викладачів та експертів з різних країн, які обговорили широкий спектр тем, пов’язаних з інституційними рамками політичного процесу, виборчими та партійними аспектами в умовах сучасних викликів, таких як війна і невизначеність.
Три основні секції конференції охопили проблематику структуризації...

Читати »

Запрошуємо до студентської командної гри кафедри політології «Творимо ліберальну демократію разом»

30.11.2023 | 09:12

📅 Дата: 6 грудня 2023 року о 15:00
📢 Формат проведення: очний/персональний
🏛️ Місце проведення: Львів, вул. Університетська, 1, ауд. 201
👥 Учасники: 3 команди у складі студентів-політологів 4 і 5 року навчання
👥 Жюрі: проф. Анатолій Романюк і проф. Віталій Литвин

 
🌐 Легенда гри: Є три окремі держави (команди), які щойно отримали незалежність. Кожна держава представлена командою «батьків засновників» у складі 4 осіб (студентів). Це різні держави, зокрема залежно від свого первинного політичного укладу, в тому числі одна – унітарна і централізована держава, друга –...

Читати »

Теоретичний семінар кафедри філософії

28.11.2023 | 22:12

27.11.2023 р. на засіданні теоретичного семінару кафедри філософії виступив проф. Карась А.Ф.
Пропонуємо ознайомитись з ключовими ідеями його доповіді:
Ґлобальні виклики і ризики та екзистенціальні загрози

Читати »

15 листопада на кафедрі політології відбувся теоретичний семінар на тему «Використання штучного інтелекту в політичній науці»

28.11.2023 | 15:13

2023 рік добігає кінця, а роблячи попередні висновки з цього року, можна відзначити, що пошукові системи протягом останніх місяців були заповнені запитом “AI”. У межах окремих університетських, міських, регіональних і загальнонаціональних академічних спільнот неодноразово на порядок денний виносилося це питання, навколо нього цільові авдиторії закликали до проведення круглих столів і жвавих обговорень. Найцікавіше те, що “герой” нашого сьогоднішнього допису визнаний словом 2023 року за версією упорядників словника англійської мови – “Сollins English Dictionary”. То про що ж сьогодні мова?
Штучний інтелект...

Читати »

Нагадуємо, що до 10 грудня 2023 р. триває збір наукових статей до піврічника “Studium Europy Srodkowej i Wschodniej”

27.11.2023 | 12:35

До уваги викладачів, аспірантів, докторантів, студентів й інших зацікавлених осіб!
За участі кафедри політології готується черговий піврічник “Studium Europy Srodkowej i Wschodniej” (м. Кутно, Республіка Польща), який індексується в наукометричних базах “IndexCopernicus”, “ERIH PLUS” тощо. Кожна стаття журналу в процесі публікації отримує унікальний ідентифікатор цифрового об’єкту DOI. Також інформуємо, що журнал здійснює поетапні процедури верифікації для подальшої індексації в наукометричній базі “Scopus”. Офіційна вебсторінка журналу “Studium Europy Srodkowej i Wschodniej” – https://jcee.wsgk.com.pl/.
Триває збір наукових статей. Термін подання текстів статей – 10...

Читати »