Новини

Новини Гілеї: зустріч із Анастасією Скотар

19.10.2020 | 17:54

15 жовтня відбулася мотиваційна зустріч із Анастасією Скотар – японісткою і аспіранткою кафедри теорії та історії культури.

Вперше мотиваційна зустріч була проведена дистанційно, у вигляді онлайн-трансляції Щиро дякуємо усім, хто був на ній присутніми. Хочемо наголосити, що відтепер ми будемо проводити зустрічі саме в такому форматі! Карантину не зупинити наш потяг до знань!

Якщо ви не мали можливості відвідати зустріч з Анастасією Скотар, але бажаєте дізнатись про практичну реалізацію культурологічних навичок, про досвід життя та навчання у країні, де сходить...

Читати »

Увага! До 15 листопада 2020 р. триває збір наукових статей до піврічника “Studium Europy Srodkowej i Wschodniej”

13.10.2020 | 12:35

До уваги викладачів, аспірантів, докторантів, студентів й інших зацікавлених осіб!
За участі кафедри політології готується черговий піврічник “Studium Europy Srodkowej i Wschodniej” (м. Кутно, Республіка Польща), який індексується в наукометричній базі “IndexCopernicus”. Також інформуємо, що журнал почав процедуру верифікації для подальшої індексації в наукометричній базі “Scopus”.
Триває збір наукових статей. Термін подання текстів статей – 15 листопада 2020 р.
Рукописи статей подавати проф. Литвину Віталію Сергійовичу за електронною адресою: lytvyn.vitaliy@gmail.com
Вимоги до текстів статей у піврічнику:

Тексти мають бути підготовлені польською або англійською мовами...

Читати »

Відбувся круглий стіл щодо постаті Р.Інґардена

13.10.2020 | 11:36

Доцентка кафедри теорії та історії культури Оксана Дарморіз взяла участь у круглому столі, присвяченому постаті філософа Романа Інґардена. За її модерації Ольга Муха, Євген Гулюк, Данило Ільницький вели розмову про різні аспекти творчості та спадку видатного філософа.
Запис розмови можна переглянути за адресою:
https://www.facebook.com/watch/?v=3547137201974705
 
 
 

Читати »

Засідання науково-теоретичного семінару кафедри філософії 12.10.2020

12.10.2020 | 20:53

На засіданні науково-теоретичного семінару кафедри філософії 12.10.2020 р. виступив доц. Джунь В.В. з доповіддю на тему: “Несподіваний Юрґен Габермас: слідами одного інтерв’ю”.
Анотація доповіді

Читати »

Новини Гілеї: зустріч із першокурсниками

12.10.2020 | 17:34

Минає місяць з початку навчання. Новоспечені студенти потрохи набираються досвіду, і Наукове товариство культурологів «Гілея» цьому сприяє!

8 жовтня відбулась традиційна щорічна зустріч членів товариства з культурологами першого курсу. У теплій, невимушеній атмосфері гості дізналися про широкий спектр діяльності гілейок, перспективи спеціальності на прикладі наших випускників, познайомились з викладацьким складом Кафедри теорії та історії культури. Старшокурсники охоче відповідали на питання молодих колег і з радістю поділилися з ними своїм досвідом. Разом з усіма в авдиторії поміркували над тим, чим є культурологія...

Читати »