19 травня відбулися треті щорічні бесіди випускників-політологів на тему «Політичні інститути та системи важливі»
👋Ці бесіди випускників були вже третіми і завершальними в рамках реалізації “Програми Еразмус+” за напрямом “Жан Моне для вищої освіти” (модуль “Політичні інститути та системи в Європі: порівняння і досвід для України”, № 101126702). Захід об’єднав студентів, випускників і викладачів для підбиття підсумків кількарічної роботи, обговорення освітнього процесу та подальших перспектив розвитку політологічної освіти та її порівняльної складової.
📚 Зустріч стала логічним продовженням серії Бесід випускників, які вже традиційно створюють простір для відкритого діалогу між молоддю, що навчається, випускниками та академічною спільнотою...