Олімпіади та конкурси студентських робіт

Переможці та призери  студентських олімпіад та конкурсів студентських наукових робіт за спеціальністю 053 Психологія:

 

Результати конкурсу студентських наукових робіт 2022-2023

Відповідно до наказу МОН від №7 від 12.12.2022 року «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2022/2023 навчальному році» та листа МОН від 22.12.2022 № 3/5695-22

тур конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 053 – «Психологія» (галузь знань 05 – «Соціальні та поведінкові науки») відбувся 09.02.2023 р.

Конкурсна комісія у складі: завкафедри, проф. Грабовська С.Л., доц. Волошок О.В., доц. Штепа О.С., голова Студентської ради філософського факультету Балда Т.- О.

відзначила таких учасників:

І місце: не присуджено

ІІ місце:

 • Федюра Олена (ФФП-33с)

Тема: «Особливості емоційного вигорання студентів під час скороченого семестру в умовах воєнного стану» (науковий керівник канд. психол. наук, доц. Галецька І. І.)

 • Черткова Олена (ФФП-41с)

Тема: «Ставлення молоді до гумору воєнного часу в контексті російсько-української війни 2022 р.» (науковий керівник канд. психол. наук, доц. Кліманська М.Б.)

Результати олімпіади з психології  2022-2023

відповідно до наказу МОН України № 1410 від 13.12.2012 року “Про затвердження Положення про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади”, на кафедрі психології проведено студентську Олімпіаду зі спеціальності 053 – «Психологія» (галузь знань 05 – «Соціальні та поведінкові науки») відбувся.

Подало заявок 11 студентів різних курсів.

Конкурсна комісія у складі: завкафедри, проф. Грабовська С.Л., доц. Волошок О.В., доц. Штепа О.С., голова Студентської ради філософського факультету Балда Т.- О.

відзначила таких учасників:

 • І місце: Федюра Олена (ФФП-33с)
 • ІІ місце:
  • Коропецький Павло (ФФп22с),
  • Ребрик Марія (ФФп33с).

Підсумки І туру Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт  2021-2022

І турМіжнародного конкурсу студентських наукових робіт   «Управлінські, соціальні та поведінкові науки у реалізації засад сталого розвитку», що відбувся на кафедрі психології до 31.01.2022 року на платформі Zoom

До участі подано одну роботу.

Конкурсна комісія у складі завідувача кафедри проф. Грабовська С. Л. (голова), проф. Гапон Н. П., доценти: Вовк А. О., Чолій С. М., представник СНПТ психологів: студентка 4курсу Павлюк В. оцінила роботу за такими критеріями: суспільна значущість теми дослідження, пошуковість авторського погляду на проблему, евристичність результатів дослідження, науковий рівень дослідної роботи,

1 місце:

Черткова Олена Олександрівна, студентка групи ФФП-31с

Тема роботи «Ставлення молоді до «карантинного» гумору в час пандемії COVID-19 у зв’язку з домінуючим стилем гумору»

Науковий керівник: кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології Чолій Софія Мирославівна

Підсумки І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2021-2022

Підсумки І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Педагогічна та вікова психологія», що відбувся на кафедрі психології 21.01.2022 року на платформі Zoom

До участі подано дві роботи.

Конкурсна комісія у складі завідувача кафедри проф. Грабовська С. Л. (голова),

доцентів: Вовк А. О., Волошок О. В., Гребінь Н. В., Штепа О. С., студентки 4 курсу Павлюк В. (представник СНПТ психологів) оцінила роботи за такими критеріями: актуальність теми дослідження, авторського погляду на проблему, практична значущість результатів дослідження, науковий рівень дослідної роботи.

1 міце:

Кучебо Олена Сергіївна, студентка групи ФФП-31с

Тема роботи «Особистісні особливості сприймання творів мистецтва»

Науковий керівник : кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології Левус Надія Ігорівна

2 місце:

Ткачук Еліана Володимирівна, студентка групи ФФП-32с

Тема роботи «Схильність осіб з різними акцентуаціями характеру до певного стилю поведінки у конфлікті»

Науковий керівник : кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології Левус Надія Ігорівна

Обидві конкурсі роботи рекомендовані (з наданими рекомендаціями) до ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Педагогічна та вікова психологія».

Результати відбіркового туру Олімпіади з Психології 2020-2021

16 лютого 2021 року на кафедрі психології проведено відбірковий І тур Олімпіади з Психології для студентів-психологів 3-5 курсів у форматі співбесіди. До складу конкурсної комісії включено: завідувач кафедри психології, проф. Грабовська С. Л., доц. Волошок О. В., доц. Штепа О. С.
Було поставлено запитання щодо штучного інтелекту, розробки психологічних опитувальників, теорій мотивації.

За результатами співбесіди до ІІ туру Олімпіади рекомендовано студентку 4 курсу (ФФП41с) Петровську Карину Віталіївну.

Результати Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2020-2021

Відповідно до наказу МОН від 24.11.2020 № 1457 “Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 навчальному році”:

Перший етап конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Психологія» (галузь знань 05 – Соціальні і поведінкові науки, спеціальність 053 – Психологія) відбувся 12.01.2021 р.

Конкурсна комісія у складі: зав.кафедри, проф., канд. філос. наук Грабовська С.Л. (голова журі), доц., канд. психол. наук Волошок О. В., доц., канд. психол. наук Штепа О. С. – рекомендувала до участі у ІІ етапі конкурсу таких учасників:

І місце: Прус Софія Романівна (ФФП32с) тема наукової роботи “Поведінкові прояви копінг-стратегій осіб юнацького віку”; науковий керівник доцент Волошок О. В.

ІІ місце: Семенюк Діана Сергіївна (ФФП33с) тема наукової роботи “Я-дзеркальне у ситуації діалогу”; науковий керівник доцент Штепа О. С.

 

Переможці та призери ІІ етапу Всеукраїнських студентських олімпіад та конкурсів студентських наукових робіт у 2015/16 н.р.:

 1. Шестопалова Альона Олександрівна (група ФФІ-41с) – ІІ місце у Всеукраїнській олімпіаді зі спеціальності“Політологія”, що відбулася у Національному педагогічному університеті імені М.Драгоманова» (м. Київ) 18-20 квітня 2016 р.
 2. Бобенко Юлія Андріївна(група ФФП-41с) – ІІІ місце у Всеукраїнській олімпіаді з навчальної дисципліни «Психіатрія та наркологія. Медична психологія», що відбувалася в Харківському національному медичному університеті 27-29 квітня 2016 р.
 3. Партем Марта Ігорівна (група ФФФм-51с) – ІІІ місцеу Всеукраїнській олімпіаді зі спеціальності “Філософія. Релігієзнавство”, що відбувалася в Київському  національному   університеті  імені  Т. Шевченка  13-14  квітня 2016 р.
 4. Сичова Яна Анатоліївна(група ФФІ-31с) –  І місце  у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з політичних наук, що відбувався у «Прикарпатському національному університеті імені В.Стефаника» (м. Івано-Франківськ) 17-18 березня 2016 р.
 5. Русиняк Анастасія Василівна (група ФФІ-41с) – ІІ місце у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з політичних наук, що відбувався у «Прикарпатському національному університеті імені В.Стефаника» (м. Івано-Франківськ) березня 17-18 березня 2016 р.

Переможці та призери ІІ етапу Всеукраїнських студентських олімпіад та конкурсів студентських наукових робіт у 2014/15 н.р.:

 1. Гнатюк Володимир Вікторович (група ФФІ-41с) – І місце у Всеукраїнській олімпіаді зі спеціальності “Політологія”, що відбулася у Національному педагогічному університеті імені М.Драгоманова» (м. Київ) 6-10 квітня 2015 р.
 2. Білецька Юлія Андріївна (група ФФП-31с) – ІІ місце у Всеукраїнській олімпіаді з навчальної дисципліни «Психіатрія та наркологія. Медична психологія» що відбувалася в Харківському національному медичному університеті 27-29 квітня 2015 р.
 3. Іленьків Галина Василівна (група ФФІм-51с) – І місце у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з політичних наук, що відбувався у «Прикарпатському національному університеті імені В.Стефаника» (м. Івано-Франківськ) 25 березня 2015 р.
 4. Кіт Ольга Богданівна (група ФФП-32с) – ІІ місце у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі “Педагогічна та вікова психологія», що відбувався у Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені К.Д.Ушинського» (м. Одеса) 13-14 березня 2015 р.

Переможці та призери ІІ етапу Всеукраїнських студентських олімпіад та конкурсів студентських наукових робіт у 2013/14 н.р.:

 1. Давиденко Ілона (група ФФФ-41с) – ІІІ місце у Всеукраїнській олімпіаді зі спеціальності “Філософія. Релігієзнавство”, що відбулася у КНУ ім. Шевченка 2-3 квітня 2014 р.
 2. Костюк Софія (група ФФП-31с) – ІІ місце у Всеукраїнській олімпіаді зі спеціальності “Психологія”, що відбулася у КНУ ім. Шевченка 15-17 квітня 2014 р.