Стратегії розвитку факультету на 2020–2024 роки

МІСІЯ:

• формування інтелектуального та інноваційного потенціалу студентів;
  • світоглядних, професійних, громадсько-політичних і морально-етичних компетентностей студентів;
  • розвиток освітнього, громадського та культурно-мистецького середовища для гармонійного становлення духовного світу студентської молоді шляхом виховання почуття національно-патріотичного обов’язку та пошани до історичної пам’яті українського народу.

ВІЗІЯ:

• гарантувати якість навчання та конкурентоздатність фахівців на ринку праці;
  • розвивати партнерство з українськими та європейськими навчальними закладами, науковими установами та стейкхолдерами;
  • сприяти мобільності студентів та викладачів;
  • співпрацювати зі студентським самоврядуванням, залучати студентів до процесу ухвалення рішень.

ЗАВДАННЯ:

• Працювати на Перемогу України!
  • Забезпечити дотримання загальних стандартів якості освіти згідно з Законом України «Про вищу освіту».
  • Реалізувати програми академічної мобільності викладачів та студентів, їх участь у міжнародних проєктах та грантах для поліпшення якості навчального процесу.
  • Структурно реорганізувати та відкрити три кафедри психології:

Психологія особистісного зростання.

Психологія бізнесу та управління.

Реабілітаційна та корекційна психологія.

Детальнішу інформацію можна переглянути ТУТ.

Стратегія розвитку філософського факультету 2020-2024 р.