Запрошуємо до участі у Першому міжнародному форумі політологів в Україні, організованому Центром політичних досліджень у партнерстві з кафедрою політології Львівського університету та університетами з країн Вишеградської групи

08.11.2023 | 09:29

Шановні колеги, запрошуємо Вас прийняти участь у найважливішій події року для всіх політологів й осіб, які цікавляться теоретичною і практичною політикою в Україні. Перший міжнародний форум політологів в Україні відбудеться у мальовничому місті Львів та об’єднає десятки експертів, вчених й освітян та понад сто учасників і гостей з країн Європи, країн Вишеградської групи й України. Під час Форуму відбудеться обговорення практичних і теоретичних інновацій та трендів у політичній науці і практиці, а також ключових аспектів політології та сучасної політики як у нашій державі, так і закордоном. Тлом Форуму безумовно виступатиме повномасштабна російсько-українська війна та надання Україні статусу кандидата на членство в ЄС у 2022 році.

 

📅 Дата: 25-27 січня 2024 року (25 січня – організаційні зустрічі; 26-27 січня – робота Форуму)

🏛️ Місце проведення: Львів (адресу буде повідомлено згодом)

📢 Формат проведення: очний/персональний

🌐 Робочі мови: англійська, українська (буде забезпечено синхронний переклад)

👥 Очікувана кількість учасників: понад 100

 

🌍 На Форумі Ви зможете прийняти участь у панельних дискусіях та воркшопах, де наші експерти та спікери поділяться своїм досвідом і думками на різні актуальні теми. Робочу частину Форуму буде проведено впродовж двох днів і структуровано на наступні дискусійні панелі та воркшопи:

 

Панельна дискусія 1 (26 січня) Тенденції, інновації та проблеми розвитку політичної освіти і науки в країнах Вишеградської четвірки й Україні
Воркшопи (26 січня) Формування і використання баз даних про вибори в країнах Вишеградської четвірки: досвід для України
Панельна дискусія 2 (26 січня) Європейська, регіональна та національна безпека в контексті російсько-української війни
Панельна дискусія 3 (27 січня) Хід і наслідки політичної трансформації в країнах Вишеградської четвірки до та після вступу в ЄС: досвід для України
Панельна дискусія 4 (27 січня) Партійно-виборчий та інституційний дизайн в країнах Європи й Україні: спільне та відмінне

 

Також організатори Першого міжнародного форуму політологів в Україні спільно з Інститутом політичних і етнонаціональних досліджень імені І. Ф. Кураса НАН України проведуть засідання Асоціації політичних наук України. Предметом зустрічі будуть питання координації та подальшої діяльності в сфері теоретичної і практичної політології в Україні, зокрема в контексті обговорення, запровадження і використання інновацій та трендів у політичній науці і практиці.

Цей міжнародний форум – унікальна можливість для політологів і всіх, хто цікавиться політикою, зустрітися, поділитися досвідом та дізнатися більше про сучасні політичні виклики. Не пропустіть цю унікальну можливість розширення свого горизонту, обміну ідеями та знаннями з провідними фахівцями з політичної науки. Ми обіцяємо Вам цікавий та плідний діалог. Долучайтесь до нас на Першому міжнародному форумі політологів в Україні у місті Львів та станьте частиною цієї спільноти політологів!

 

📝 Для участі у Форумі потрібно до 20 грудня 2023 року зареєструватись за посиланням.

🌐 Більше інформації Ви знайдете на вебсторінці Форуму та проєкту: https://post-ua.info/visegrad-grant

📢 З додатковими запитаннями пропонуємо звертатись до професора кафедри політології Литвина Віталія Сергійовича (lytvyn.vitaliy@gmail.com), а також професора і завідувача кафедри політології Романюка Анатолія Семеновича (anatoliy.romanyuk@gmail.com).

 

Перший міжнародний форум політологів в Україні є частиною проєкту “Інновації у політичній практиці та науці Вишеградської четвірки й України: довоєнний, воєнний та євроінтеграційний контексти” в рамках “Гранту Вишеград+” (№ 22230095) від Міжнародного Вишеградського Фонду. Цей проєкт спрямований на об’єднання політологів, дослідників і практиків з різних країн, щоби вивчати й обмінюватися досвідом у галузі політичної науки. Результати проєкту сприятимуть розвитку освіти й спроможності, зміцненню професійних мереж, підтримці мобільності дослідників, викладачів і практиків у сфері політичної науки для обміну передовим досвідом між країнами Європи й Україною, зокрема на шляху її модернізації, демократизації та інтеграції у Європейський Союз.

 

🤝 Організатор Форуму та виконавець проєкту: Центр політичних досліджень

🔗 Партнери проєкту:

🌐 Офіційна вебсторінка проєкту: https://post-ua.info/visegrad-grant

 

Проєкт фінансується урядами Чехії, Угорщини, Польщі та Словаччини через Вишеградські гранти Міжнародного Вишеградського Фонду. Місією Фонду є просування ідей сталого регіонального співробітництва у Центральній Європі.