Новини

Запрошуємо! 22-23 червня 2019 року відбудеться польсько-українська науково-практична конференція “Суспільно-політичні процеси в країнах Центрально-Східної Європи”

03.06.2019 | 09:15

Конференція відбудеться в м. Кутно (Республіка Польща). Організатори конференції: Вища школа регіональної економіки в м. Кутно (Польща) та кафедра політології Львівського національного університету імені Івана Франка в м. Львів (Україна).
Конференція проводитиметься за такими напрямами:

Суспільно-політичні та інституційні трансформації в країнах Центрально-Східної Європи.
Особливості виборів, виборчих систем і виборчого процесу в країнах Центрально-Східної Європи.
Безпекові проблеми у політичному процесі країн Центрально-Східної Європи.

За результатами конференції буде підготовлено збірник матеріалів, тез і статей або колективну монографію.
Вимоги до матеріалів, статей і тез для участі у конференції та...

Читати »

Стартап “Громадянське суспільство”_Підсумки зустрічі

24.05.2019 | 15:47

13 травня завдяки різносторонній співпраці викладачів, аспірантів та студентів філософського факультету відбулась важлива розмова про суть розбудови громадянського суспільства.
Добігли висновку, що Революція Гідності 2013-2014 років дала поштовх новому розумінню сильної сторони громадських рухів; що становлення громадянського суспільства – це процес, який завжди триває. Усвідомили, що зміни починаються з кожного з нас, відтак сила у єдності та співпраці.

Запрошені спікери розкрили питання волонтерської діяльності, висвітлили проблеми та причини мотивації у цій сфері. Після ґрунтовної презентації проекту стажувань від ЛМР Перший кар’єрний...

Читати »

Філософський турнір «Межі приватності»

20.05.2019 | 23:03

14.05.19 р. за підтримки наукового товариства філософів «Aurea mediocritas» спільно з Philos.0FF відбувся філософський турнір на тему: «Межі приватності».
Філософський раунд відбувався у три дії, в кожній з яких команди виступили в одній із ролей: Доповідач, Опонент, Рецензент. Змістовно раунди були розділені та такі рубрики: Інтернет, Юридичний аспект, Футурологія. Учасники: студенти-філософи І-ІІІ курсів, а саме: NO(Future) (Передрій Богдан, Гладченко Тарас, Волошин Василина), Eguilibrium (Огородник Назар, Ціпура Христина, Дідик Юрій), Тенета (Величко Анастасія, Кострикіна Софія, Добко Віктор).
Вітаємо з перемогою команду NO(Future)!
Дякуємо...

Читати »

16–17 травня 2019 р. відбулась студентська наукова конференція «Дні науки філософського факультету 2019»

20.05.2019 | 08:44

16–17 травня 2019 року за традицією на філософському факультету відбулась студентська наукова конференція Львівського національного університету імені Івана Франка «Дні науки філософського факультету 2019». Конференція проводилась за такими секціями: філософія, культурологія, політологія, психологія.
Пленарне засідання розпочали за традицією з вітального слова заступника декана філософського факультету з наукової роботи доц. Шипунова Геннадія Володимировича.
На пленарному засіданні були озвучені наукові доробки аспірантів кафедри філософії, кафедри теорії та історії культури, кафедра теорії та історії політичної науки, кафедри політології та кафедри психології.
До організації секційних засідань були...

Читати »

День вишиванки на філософському факультеті!

17.05.2019 | 17:38

Учора, 16 травня, відбувся захід до дня Вишиванки, на якому усі бажаючі змогли зробити креативні фотографії на тематичній фотозоні, таким чином вшанувавши символ українського народу.
До святкування долучилися студенти, ініціативу також підтримали викладачі. У цей день ми також взяли участь в Університетському флешмобі, організований Профкомом студентів та Студентським урядом.
Насолодитися неймовірними фотографіями, за які ми дякуємо Жук Анастасії та Сусловій Асі, ви можете за посиланням: https://www.facebook.com/pg/filosLNU/photos/?tab=album&album_id=389191345139888
За допомогу в організації хочемо також подякувати University Open Space та Franko Store.

Читати »