Політичні партії і вибори: українські та світові практики” (пам’яті Юрія Романовича Шведи)

Підготовлено четверте видання збірника статей і тез за результатами наукової конференції “Політичні партії і вибори: українські та світові практики” (пам’яті Юрія Романовича Шведи) від 9 листопада 2019 року. Конференція була організована в рамках проекту “Удосконалення методів та інструментів політології в Україні: вплив університетів країн Вишеградської четвірки” за підтримки Міжнародного Вишеградського Фонду.

Конференція. 2020. Четвертий випуск

Опубліковано третє видання збірника статей і тез за результатами наукової конференції “Політичні партії і вибори: українські та світові практики” (пам’яті Юрія Романовича Шведи) від 3 листопада 2018 року.

Конференція. 2019. Третій випуск

Опубліковано друге видання збірника статей і тез за результатами наукової конференції “Політичні партії і вибори: українські та світові практики” (пам’яті Юрія Романовича Шведи) від 21 жовтня 2017 року.

Конференція. 2018. Другий випуск

Опубліковано збірник статей і тез за результатами наукової конференції “Політичні партії і вибори: українські та світові практики” (пам’яті Юрія Романовича Шведи) від 8 жовтня 2016 року.

Конференція. 2017. Перший випуск