Міжнародна наукова конференція “Політичні партії і вибори: українські та світові практики” (пам’яті Юрія Романовича Шведи)

Попередні міжнародні наукові конференції з циклу «Політичні партії і вибори: українські та світові практики» та збірники матеріалів за їхніми результатами:

Опубліковано сьоме видання збірника статей і тез за матеріалами міжнародної наукової конференції “Партійно-виборчі процеси та тренди в контексті євроінтеграції, трансформації, суспільно-політичних криз і війни: Україна та світ” – сьомої у рамках серії міжнародних конференцій кафедри політології “Політичні партії і вибори: українські та світові практики” (пам’яті Юрія Романовича Шведи) від 2–3 грудня 2022 року.

Конференція. 2023. Сьомий випуск

Опубліковано шосте видання збірника статей і тез за результатами шостої міжнародної наукової конференції “Політичні партії і вибори: українські та світові практики” (пам’яті Юрія Романовича Шведи) від 26-27 листопада 2021 року.

Конференція. 2022. Шостий випуск

Опубліковано п’яте видання збірника статей і тез за результатами п’ятої міжнародної наукової конференції “Політичні партії і вибори: українські та світові практики” (пам’яті Юрія Романовича Шведи) від 28 листопада 2020 року.

Конференція. 2021. П’ятий випуск

Опубліковано четверте видання збірника статей і тез за результатами четвертої міжнародної наукової конференції “Політичні партії і вибори: українські та світові практики” (пам’яті Юрія Романовича Шведи) від 9 листопада 2019 року. Конференція була організована в рамках проекту “Удосконалення методів та інструментів політології в Україні: вплив університетів країн Вишеградської четвірки” за підтримки Міжнародного Вишеградського Фонду.

Конференція. 2020. Четвертий випуск

Опубліковано третє видання збірника статей і тез за результатами третьої міжнародної наукової конференції “Політичні партії і вибори: українські та світові практики” (пам’яті Юрія Романовича Шведи) від 3 листопада 2018 року.

Конференція. 2019. Третій випуск

Опубліковано друге видання збірника статей і тез за результатами другої міжнародної наукової конференції “Політичні партії і вибори: українські та світові практики” (пам’яті Юрія Романовича Шведи) від 21 жовтня 2017 року.

Конференція. 2018. Другий випуск

Опубліковано перше видання збірника статей і тез за результатами першої наукової конференції “Політичні партії і вибори: українські та світові практики” (пам’яті Юрія Романовича Шведи) від 8 жовтня 2016 року.

Конференція. 2017. Перший випуск