Зустріч студентів спеціальності «Політологія» з директором департаменту міської агломерації Львівської міської ради Юрієм Лукашевським

15.10.2021 | 11:28

08.10.2021 р. за сприяння Департаменту міської англомерації Львівської міської ради в рамках тижня місцевої демократії та курсу «Місцеве самоврядування» (викладач – кандидат політичних наук, доц. Була С.П.) студенти спеціальності «Політологія» Львівського національного університету імені Івана Франка відвідали Львівську міську Раду. На зустрічі зі студентами директор департаменту міської агломерації Юрій Лукашевський розповів про структуру Львівської ОТГ, склад представницого органу місцевого самоврядування, його повноваження та функції, а також структуру та повноваження виконавчих органів місцевого самоврядування. Значну увагу на зустрічі було приділено питанню місцевої демократії а зокрема, механізмам участі громадян у місцевій демократії: місцевий референдум, звернення громадян, створення і діяльність об’єднань громадян та органів самоорганізації населення, місцеві ініціативи, загальні збори, місцеві референдуми, громадські слухання, громадський контроль. Під час обговорення цих питань, у студентів було багато запитань, на які вони отримали щирі та вичерпні відповіді. Дякуємо Юлія Бойко за організацію зустрічі та Юрій Лукашевський за цікаву та змістовну зустріч!