Зустріч-реквієм пам’яті Сергія Кемського

28.02.2019 | 16:00

25 лютого в стінах 201 аудиторії відбулася зустріч-реквієм пам’яті Героя України Сергія Кемського. Під час заходу, свою думку щодо подій Революції Гідності висловили як представники студентства, так і викладачі та знайомі Сергія. Присутні на зустрічі-реквіємі вшанували пам’ять усіх загиблих на Майдані хвилиною мовчання.

Декан філософського факультету Людмила Рижак звернулася до студентів та працівників з коротким словом-спогадом про вихованця факультету, наголосивши, що Університет намагається належно вшановувати свого Героя.

Своїми спогадами щодо Сергія Кемського поділився професор, завідувач кафедри теорії та історії політичної науки Денисенко Валерій Миколайович. Також, Сергія згадувала і Олександра Сорокопуд, його однокурсниця та активна учасниця Революції. А закінчився захід піснею Віктора Добко «Засвіти мені світло» та закликами до молоді щодо активності та відстоювання демократичних цінностей.