Зустріч-реквієм пам’яті Сергія Кемського

19.02.2019 | 22:43

25 лютого о 12:00 в 201 ауд. відбудеться зустріч-реквієм пам’яті Сергія Кемського, де викладачі та колеги поділяться спогадами про студента-політолога. Запрошуємо небайдужих студентів та викладачів вшанувати пам’ять Героя Небесної Сотні.

5 років тому, під час запеклих сутичок на Майдані, загинув студент філософського факультету, журналіст, громадський активіст Сергій Кемський. Він дуже любив Україну, її культуру та історію, був справжнім патріотом своєї Батьківщини, відчував біль своєї держави, вболівав за її долю, підтримував її в боротьбі за свободу, прагнув їй добра та кращого майбутнього, мав активну громадянську позицію, не міг миритися з безправ’ям та соціальною несправедливістю, не хотів воювати, але прагнув змінити рідну країну.

Сергій Кемський назавжди залишиться прикладом активної громадянської позиції, відваги та ідейності для нас та майбутніх поколінь!