Зустріч-реквієм пам’яті Героя Небесної сотні Сергія Кемського

28.02.2020 | 20:51

26 лютого в авдиторії імені Сергія Кемського відбулася зустріч-реквієм, присвячена світлій пам’яті Людини, чий голос, ще не так давно чули університетські стіни. Сергій Кемський – герой України, університету і наших сердець. Мужня самопожертва – це заклик, це вчинок, це нагадування про те, що доля України – в руках її найсвідоміших і найщиріших Синів. Своїми спогадами, думками і емоціями з нами мали змогу поділитися декан філософського факультету Рижак Людмила Віталіївна, одногрупник Сергія та виконувач обов’язків завідуючого кафедри теорії та історії політичної науки Генадій Володимирович Шипунов, голова Студентської ради Цінцадзе Марія.

У межах заходу відбулося вручення профспілкової премії імені Героя Небесної Сотні Сергія Кемського, за активну громадську діяльність, наукову роботу та національно-патріотичну життєву позицію. Цьогоріч премію вручав заступник голови Профкому студентів ЛНУ імені Івана Франка, Микола Спересенко, який відзначив комеморативні практики університету у вшануванні пам’яті про героїзм та відданість Батьківщині наших студентів. Премію отримав студент першого курсу спеціальності “політологія” Максим Колупов, який закликав учасників брати активну участь у проведенні та організації національно-патріотичних заходів спрямованих на підвищення громадської свідомості молоді. Органічним та сенсовим доповненням до події стало виконання Віктором Добком, студентом спеціальності “філософія” авторської пісні “Ода Сонцю”. Дякуємо кожному, хто віддав честь і шану Сергію Кемському. Герою, славою Твоєю на віки просочена рідна земля, а пам’ять про Тебе злітає з янголами до небес! Ведучі заходу: Каленіченко Олексій та Леся Білик.