Збір коштів на допомогу Денисенкові Валерію Миколайовичу

12.08.2019 | 19:00

Товариство,

наш колега, Денисенко Валерій Миколайович, завідувач кафедри теорії та історії політичної науки, потребує допомоги. У нього діагностовано 4 стадію раку. Зараз він перебуває на лікуванні у Києві, де проходить курс хіміотерапії.  Призначено 1о сеансів, кожен з яких коштує близько 40 000 грн.

У Валерія Миколайовича дуже своєрідна вдача. Його прохання про допомогу було непростим рішенням, яке нелегко йому далось. Він – невід’ємна частинка політичної науки в Україні, філософського факультету нашого університету і, звісно, студентської аудиторії.

Тепло студентських сердець вартує сотням вогників очей, які запалював Валерій Миколайович під час своїх занять. Ми, університетська спільнота, звертаємося до Вас з проханням допомогти одужати нашому професору.

Кошти можна перерахувати:

Картка “Приват”
Денисенко В.М.

Бажаємо Валерію Миколайовичу перемогти у цьому складному періоді.