Запрошуємо на міжнародну науково-практичну конференцію «Життя під час війни: виклики та ресурси Гештальт-терапії», яка відбудеться 20-21.01.2024р. на базі кафедри психології

11.01.2024 | 14:02
Секція Гештальт-терапії Української Спілки Психотерапевтів(УСП),Кафедра психології Львівського Національного Університету імені Івана Франка(ЛНУ),Українська Асоціація Гештальт-терапії(УАГТ) запрошує Вас взяти участь у міжнародній науково-практичній конференції «Життя під час війни: виклики та ресурси Гештальт-терапії», яка відбудеться 20-21.01.2024р. за адресою: м.Львів, вул. Коперника 3.
На конференції передбачені пленарні та тематичні доповіді, воркшопи, майстер-класи, «круглі столи» і дискусії.
Плануються виступи іноземних фахівців, деталі висвітлюватимемо в події.
Кому може бути цікаво та корисно:
– Професійним психологам, психотерапевтам, коучам, спеціалістам допомагаючих професій;
– Особам, які планують обрати професію психолога і хочуть познайомитися з професією та фаховою спільнотою крізь призму гештальт-терапії;
– Особам, які цікавляться психологією і тим, як вона може бути корисна в реальному особистому, сімейному та професійному житті.
Відвідавши наш захід, Ви:
– Зможете побачити та відчути, як живе і працює професійна спільнота Гештальт -терапевтів УСП;
– Отримаєте нову інформацію, яка допоможе краще адаптуватися у непростому сьогоденні;
– Отримаєте особистий досвід психотерапевтичної ефективності цього методу на майстер-класах та воркшопах;
– Почуєте цікавих доповідачів;
– Зможете подивитися на питання, які Вас хвилюють, під новим кутом.
Вартість участі: 1300 грн; для студентів очної форми навчання психологічного факультету ЛНУ -500грн.; при умові оплати до 25.12.2023р. – 1000грн. Для ведучих тематичних доповідей, воркшопів та майстер-класів – участь безоплатна.
Для реєстрації потрібно:
– Заповнити реєстраційну форму https://forms.gle/zJKZK4HmB4Nsm3nn8 (важливо вказувати номер телефону до якого доєднаний Telegram)
– Написати за телефоном 050-865-18-81 у Viber, Telegram, WhatsApp, Messenger(на вибір), щоб отримати рахунок для оплати участі;
– Після оплати, скинути підтвердженням з прізвищем та ім’ям особи, за яку була внесена оплата.
– Після цього доєднаємо Вас до Телеграм-групи, де будуть висвітлюватися організаційні питання;
– Всю інформацію про конференцію та доповідачів, викладатимемо в події, тому слідкуйте, щоб бути проінформованими.
Приходьте самі та запросіть друзів. Всі разом будемо створювати ресурсний та пізнавальний простір.

Чекаємо на зустріч з Вами, оргкомітет конференції.