Випускники філософського факультету отримали дипломи

07.07.2015 | 21:21

6 липня 2015 року в Актовій залі відбулася Урочиста академія з нагоди вручення дипломів за освітньо-кваліфікаційними рівнями «Бакалавр», «Спеціаліст» і «Магістр» випускникам філософського факультету.

«Упродовж вашого навчання на факультеті відбувалися різні події, які стали історичними для України, – звернулася з вітальним словом до випускників 2015 року в.о. декана філософського факультету Людмила Рижак. – Останній рік виявився найскладнішим для всіх нас: неоголошена війна на сході нашої держави, фінансова криза, загибель патріотів, які ціною свого життя виборювали суверенітет і незалежність України… Утім, незважаючи на всі труднощі, ви прагнули знань і підтверджували їх на іспитах, захистах бакалаврських і магістерських робіт. Перед вами майбутнє відкриває нові можливості як подальшого навчання, так і реалізації здобутого фаху».

До вітальних слів долучився професор, завідувач кафедри історії філософії Андрій Пашук. «Так склалася ваша доля, що сьогодні ви й не підозрюєте того, що увійшли в царину Духа. Є річ, а є Дух, якого ніхто ніколи не бачив і не вловив на жодний пристрій. Але він є і керує молоддю, виявляючись у революційних діях. Не втрачайте його в майбутньому і завжди будьте мудрими. Працюйте на користь українського народу! Творіть українську націю!» – дав філософські настанови своїм вихованцям Андрій Іванович.

Зі словами щирих вітань звернувся до випускниківдоктор політичних наук, професор кафедри політології філософського факультету Анатолій Романюк. «Упродовж вашого п’ятирічного періоду навчання в Університеті ви були самостійними й відповідальними», – зазначив  Анатолій Семенович і побажав молодим людям і надалі «мислити критично, віддано працювати й досягати своєї мети».

Привітала випускників філософського факультету й доцент кафедри психології, заступник декана філософського факультету Вікторія  Гупаловська. «Натхненні цим святом, сьогодні ми розділяємо вашу радість. Будьте й надалі хорошими людьми і з користю застосовуйте здобуті в Університеті знання», – побажала молодшим колегам Вікторія Анатоліївна.

За активну громадську діяльність й особливі успіхи в навчанні магістрам і спеціалістам вручили грамоти.

Від імені випускників 2015 року зі словами вдячності викладачам і батькам звернулися магістри філософського факультету Андрій Ткачук і Анна Трофимлюк.