Всеукраїнська олімпіада з навчальної дисципліни Медична психологія 2020

24.01.2020 | 16:50

Шановні студенти!

І етап Олімпіади з навчальної дисципліни Медична психологія відбудеться 12 лютого 2020 р.

Переможці І етапу Олімпіади будуть рекомендовані для участі в ІІ етапі Олімпіади, який відбудеться 22-24 квітня 2020 р. у Харківському національному медичному університеті.

Переможці І етапу Олімпіади нагороджуються грамотами оргкомітету Олімпіади Львівського національного університету імені Івана Франка.

Переможці ІІ етапу Олімпіади нагороджуються дипломами МОН України, подарунками, спеціальними призами, грошовими преміями вищих навчальних закладів, благодійних фондів, спонсорів тощо.

Учасники ІІ етапу Олімпіади, які посіли ІV-VІ місця, а також за оригінальний, нестандартний розв`язок завдань Олімпіади нагороджуються грамотами оргкомітету базового вищого навчального закладу.

Якщо виникли будь-які питання – InnaHaletska@ukr.net  ,  в темі листа вказати «Олімпіада 2020»

У разі, якщо Ви до 8 лютого не одержали листа про підтвердження Вашої заявки, напишіть листа на InnaHaletska@ukr.net  , в темі листа вказати «Олімпіада 2020»

Оргкомітет І етапу Всеукраїнської олімпіади з навчальної дисципліни Медична психологія 2020.