Відкриття спеціалізації “Світова політика та глобалізація”

15.04.2019 | 22:18

Кафедра теорії та історії політичної науки запрошує студентів спеціальності «Політологія» на спеціалізацію «Світова політика та глобалізація».

Лекційні курси, розроблені викладачами кафедри теорії та історії політичної науки в межах спеціалізації «Світова політика та глобалізація» допоможуть краще зорієнтуватися у складному світі міжнародної політики, зрозуміти тенденції трансформації сучасної міжнародної системи, особливості міжнародних конфліктів, проблеми національної і міжнародної безпеки. Однією з центральних тем курсів буде звичайно ж глобалізація, яка впливає на все і всіх.

Викладачі кафедри теорії та історії політичної науки пропонують такі курси:

• Теорія міжнародних відносин;
  • Розвиток і трансформація міжнародних систем сучасності;
  • Теорія глобалізації;
  • Регіональні аспекти світової політики;
  • Міжнародні конфлікти у XXI ст.;
  • Національна і міжнародна безпека;
  • Концепція глобальної демократії та інші.

Курси спеціалізації сприятимуть підготовці фахівців-політологів, орієнтованих на розуміння складних суспільно-політичних процесів  в контексті  змін, що відбуваються у міжнародному середовищі, та їхніх наслідків.

Знання та аналітичні навички, отримані студентами на спеціалізації «Світова політика та глобалізація», дозволять їм стати фахівцями зовнішньополітичних відомств, департаментів з міжнародного співробітництва державних адміністрацій і міських рад, працювати у міжнародних організаціях, корпораціях тощо.