Відійшов у вічність професор Яртись Анатолій Васильович

31.05.2021 | 10:37

Колектив кафедри теорії та історії культури філософського факультету Львівського національного університету імені Івана Франка з глибоким сумом повідомляє, що 29 травня 2021 року у небесні засвіти відійшов професор кафедри Яртись Анатолій Васильович.

Понад 50 років віддав Анатолій Васильович рідному університету. Професор-легенда, проректор, один із фундаторів та багатолітній завідувач кафедри теорії та історії культури, досвідчений науковець, автор підручників з історії української культури та релігієзнавства, чудовий лектор – ось далеко не повний перелік яскравих граней непересічної особистості.

У нашій пам’яті назавжди залишиться образ поставного сивочолого інтелігентного професора із доброзичливою посмішкою на устах. Сьогодні сум огортає серця усіх, для кого Анатолій Васильович впродовж більш, ніж пів століття був наставником та другом.

Світла та незабутня пам’ять, дорогий Учителю!