Відбувся студентський лекторій “Культурологія”

29.11.2021 | 18:38
26 листопада відбулася важлива для нас подія, а саме – щорічний студентський лекторій «Культурологія»!
Разом ми розглянули феномен кітчу в сучасній українській культурі, подивилися на сучасність з боку інтегрального раціоналізму Р. Генона та Ю. Еволи. Звернулися до теми кінематографу й розібрали жанр артгауз та розвиток нової хвилі французького кіно. Поринули в літературу, заслухавши доповіді про творчість Е.М. Ремарка та натхненну військову поезію самураїв, отримали аналіз жіночих персонажів в «Орестеї». Також розглянули дослідження про міфологічні мотиви в аніме і дізналися про історію міста Лисичанськ.
Таке розмаїття тем, активна участь та підтримка між учасниками, щирість та зацікавленість створили дружню й теплу атмосферу, що зробила наш лекторій надзвичайно цікавим та незабутнім! Дякуємо усім, хто завітав до нас!
Текст – Катерина Ніколаєва.