Відбулося наукове стажування доктора Якубовської Христини (Словаччина)

21.05.2017 | 14:02

Протягом 15-19 травня на кафедрі теорії та історії культури проходила наукове стажування доктор Христина Якубовська – викладач кафедри культурології філософського факультету університету Константина Філософа (м. Нітра, Словаччина).

Доктор Христина Якубовська має українські корені і прекрасно володіє українською мовою. Сфера її наукових інтересів – проблеми мультикультурності, становища національних культур в добу глобалізації, взаємодії культурної традиції та інновації, гендерна проблематика. Дослідниця зібрала матеріали, які розкривають загальне й особливе в культурному житті України та Словаччини. Прекрасною ілюстрацією для її досліджень стали, зокрема, фотографії, зроблені у Львові в День вишиванки. На зустрічі з викладачами кафедри теорії та історії культури доктор Христина Якубовська запропонувала проект співробітництва, реалізація якого сприятиме поглибленню наукових зв’язків між Україною та Словаччиною.