Відбулася відкрита лекція Сальваторе Джакомуцці

10.01.2024 | 12:44

Відбулася відкрита лекція гостьового професора Львівського національного університету імені Івана Франка Сальваторе Джакомуццідоктора психологічних наук, професора Віденського університету імені Зігмунда Фройда (Австрія) на тему: “Business, Management and Psychology” для магістрів Освітньо-професійної програми другого (магістерського) рівня “Психологія бізнесу та управління”. Дякую усім учасникам конференції за зацікавлення тематикою. Дякую, шановна Маріанна Кохан, за налагодження. підтримку, вдосконалення співпраці, Наталія Данилевич за колорит співпраці. Дякую незмінній та професійній Софії Костюк за злагоджений переклад. Дякуємо Сальваторе за високий професіоналізм, ідейність, емпатію у підтримці програми!! Успіхів і досягнення цілей УСІМ!!