Запрошуємо до роботи у п’ятій міжнародній науковій конференції кафедри політології «Політичні партії і вибори: українські та світові практики» (пам’яті Юрія Шведи)

26.11.2020 | 21:58

Тематика цьогорічної конференції «Регіональний вимір електорального процесу та партійної політики: Україна і світ».

Конференція відбуватиметься 28 листопада 2020 року. У зв’язку з карантинними обмеженнями визначено онлайн (дистанційний) формат роботи конференції. Для онлайн-входу, реєстрації учасників (автоматично) й роботи конференції потрібно приєднатися до конференції (натиснути виділене/підкреслене гіперпосилання).

Вхід у конференцію буде відкрито з 09 год. 00 хв і відбуватиметься автоматично, тобто без очікування у фойє. При цьому, відкриття конференції та вітальне слово організаторів заплановані на 10 год. 00 хв.

Робочі мови конференції: українська, англійська, польська, словацька та інші.

Міжнародна конференція відбуватиметься за такими науковими секціями:

1. Політичні наслідки й особливості регіонального виборчого процесу в Україні.
  2. Особливості регіональних виборчих кампаній та партійної політики у світі.

Програму конференції можна завантажити за посиланням.

За додатковою інформацією пропонуємо звертатись до професора кафедри політології Литвина Віталія Сергійовича (lytvyn.vitaliy@gmail.com) або професора і завідувача кафедри політології Романюка Анатолія Семеновича (anatoliy.romanyuk@gmail.com).