Успішно завершився ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів Львівської обласної МАН

23.03.2021 | 00:00

Успішно завершився ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів Львівської обласної Малої академії наук.

Серед учасників з секції психології Львівської обласної МАН є призери, які писали свої науково-дослідницькі проєкти під керівництвом доцентів кафедри психології ЛНУ імені І.Франка.

Висловлюємо особливу подяку Левус Надії Ігорівні, Перун Марії Богданівні, Жук-Чолій Софії Мирославівні за допомогу талановитим школярам у реалізації їхнього наукового потенціалу.

Вітаємо із перемогою Анну Фіткалюк,ученицю 10 класу Львівської гімназії “Престиж” та її наукового керівника Мусаковську Олену, аспірантку кафедри психології!!!