Урочиста академія з нагоди вручення дипломів магістрам філософського факультету ЛНУ ім. І. Франка

30.01.2020 | 13:10

Початок нового, 2020 року, ознаменувала визначна подія – Урочиста академія з нагоди вручення дипломів магістрам філософського факультету Львівського національного університету імені Івана Франка.

10 січня, в урочистих стінах рідної alma mater, 58 випускників денної і 14 заочної форми навчання стали магістрами філософії, культурології, політології і психології.

Яскраве відзначення випускників факультету розпочала декан філософського факультету ЛНУ ім. І. Франка, доцент Рижак Людмила Віталіївна, яка у своїй промові зазначила про унікальність цього випуску та їх вагомі досягнення у навчанні, студентській науковій діяльності, громадському житті факультету та університету. З вітальним словом до випускників та їх батьків звернулися заступник декана з навчально-методичної та виховної роботи Власевич Т.В., завідувач кафедри політології, професор Романюк А.С., завідувач кафедри історії філософії, доцент Дахній А.Й., завідувачка кафедри психології, професорка Грабовська С.Л., завідувачка кафедри історії та теорії культури, доцентка Сінькевич О.Б., в. о. завідувача кафедри теорії та історії політичної науки Шипунов Г.В. Від студентського самоврядування факультету та університету зі словами вітання до магістрів звернулися голова Студентської ради факультету Марія Цінцадзе та заступник голови Профкому студентів ЛНУ ім. І. Франка Микола Спересенко.

Окрім довгоочікуваних дипломів, знання та активність студентів закріпили ще й заслужені грамоти за:

І. вагомі здобутки у навчанні та науковій діяльності:

1. Плосконос Ольга Ігорівна (спеціальність “Психологія”)
  2. Сенченко Оксана Юріївна (спеціальність “Психологія”)

ІІ. вагомі здобутки у навчанні та  активність у громадському житті факультету:

1. Ільницька Діана Володимирівна (спеціальність “Політологія”)
  2. Хрякова Ганна Сергіївна (спеціальність “Культурологія”)
  3. Лаба Ірина Дмитрівна (спеціальність “Психологія”)
  4. Бербенюк Таїсія Вікторівна (спеціальність “Психологія”)

ІІІ. високі досягнення у навчанні:

1. Павлишин Анастасія Дмитрівна (спеціальність “Культурологія”)
  2. Петренко Владислав Вадимович (спеціальність “Культурологія”)
  3. Боженко Жанна Сергіївна (спеціальність “Політологія”)
  4. Марків Валентина Олегівна (спеціальність “Психологія”)
  5. Кіях Ніна Андріївна (спеціальність “Психологія”)
  6. Миндру Фіалкора Миколаївна (спеціальність “Психологія”)
  7. Шатінська Ірина Богданівна (спеціальність “Психологія”)
  8. Шкорина Діана Володимирівна (спеціальність “Психологія”)

ІV. активну діяльність у громадському житті факультету:

1. Баштова Інна Олександрівна (спеціальність “Філософія”)
  2. Терешонкова Дар’я Андріївна (спеціальність “Політологія”)
  3. Коряга Павло Ігорович (спеціальність “Культурологія”)

V. високі моральні якості, активну громадську позицію, патріотизм та любов до України

1.Таірян-Тимченко Маргарита Багратівна (спеціальність “Політологія”, захисниця України, безпосередня учасниця АТО)

Високий рівень професіоналізму викладачів та інших працівників факультету, без сумніву, з року в рік втілює ідею створення свідомого, освіченого і багатогранного прошарку молоді, який і становлять наші новоявлені магістри.

Диплом магістра філософського факультету – це новий перспективний шлях до успішного майбутнього. Щороку наші випускники стають яскравими прикладами активних самореалізованих,  громадян та зацікавлених у своїй справі працівників державних і місцевих органів влади, сфери культури та науки, управлінської і психологічної діяльності.

Комбінація досвіду та знань науково-педагогічних працівників з креативністю та активністю студентів, збагачує нашу державу та місто справжніми фахівцями своєї справи!

З цієї нагоди, вітаємо всіх учасників урочистостей з успішним завершенням навчання! Бажаємо наснаги, творчого самопошуку та розширення кордонів професійної та наукової діяльності!