15 листопада відбудеться теоретичний семінар кафедри політології про використання штучного інтелекту в суспільно-політичних науках

12.11.2023 | 10:46

Велика кількість професій вже використовує інструменти та можливості штучного інтелекту для своєї роботи.

Пропонуємо послухати та зрозуміти, як викладачі і студенти можуть застосовувати можливості ШІ в науці та навчанні.

📢 Запрошуємо Вас на теоретичний семінар кафедри політології, який відбудеться 15 листопада о 10.00. Захід проводитиме аспірант кафедри політології Мар’ян Мота.

Тема теоретичного семінару: Можливості використання ШІ в суспільно-політичних науках: огляд існуючих інструментів та реальних кейсів

1. Генерація тексту: як ШІ може автоматично створювати текст для публікацій.

2. Аналіз інформації та генерація висновків на основі даних.

3. Генерація зображень: як ШІ може автоматично створювати графічний контент та ілюстрації.

4. Генерація відео та аудіо: дізнайтеся, як штучний інтелект допомагає створювати відеоматеріали та аудіозаписи.

🌐 Приєднатися до теоретичного семінару можна за покликанням.