Студенти-політологи успішно склали державний іспит

11.06.2022 | 12:27

7, 8 та 9 червня екзаменаційна комісія у складі голови – професорки кафедри політології та державного управління Чернівецького університету Ротар Н.Ю.,  членів комісії – колег  з кафедри теорії та  історії політичної науки та кафедри  політології  – доцентів Гарбадина А.С., Бунь В.В., Були С.П., Шурко О.Б. заслухали та об’єктивно оцінили відповіді студентів 4 курсу спеціальності 052 «Політологія». Усі наші студенти склали кваліфікаційний іспит і загалом продемонстрували високий рівень знань, ерудиції та професійних навичок.

Вітаємо здобувачів бакалаврського рівня вищої освіти з успішним проходженням першого етапу  до  отримання омріяних  бакалаврських дипломів. Бажаємо успішного завершення цього відповідального процесу – захисту бакалаврських робіт.

Дякуємо  членам екзаменаційної комісії та злагоджену роботу та лаборанту кафедри теорії та історії політичної науки Возняк С.І. за організаційно-технічне забезпечення проведення іспиту.