Студенти- філософи 2 курсу успішно захистили свої перші курсові роботи на кафедрі історії філософії

02.06.2022 | 10:01

31 травня філософи 2 курсу успішно захистили свої перші курсові роботи з «Історії античної та середньовічної філософії». Під час захисту відбулося не лише обговорення актуальної історико-філософської проблематики та огляд нових перспективних напрямів наукових досліджень, але й жвавий обмін набутим досвідом першої для них наукової діяльності, виконання якої обтяжувалося воєнними умовами. Пишаємось нашими студентами, котрі з гідністю впоралися із усіма викликами – науковими, соціальними, психологічними. Дякуємо їм за цікаві та актуальні наукові дослідження та бажаємо подальших наукових звершень. Особливу подяку висловлюємо нашим ЗСУ, котрі ціною свого життя виборюють незалежність України та дозволяють нам продовжувати освітній процес, плекаючи її інтелектуальне майбутнє.