Студенти філософського знову серед найкращих в Університеті!

10.10.2019 | 10:41

Під час урочистої зустрічі Ректора зі студентами з нагоди Дня Університету одразу двоє студентів філософського факультету отримали грамоти за успішне навчання, активну участь у громадському житті Університету та в діяльності студентських наукових товариств.

За відмінне навчання, успіхи у науковій роботі та активну участь у громадському житті Університету нагороджено – Смука Тараса, магістранта першого року навчання спеціальності «політологія». За активну участь у громадському житті Університету – Марію Цінцадзе, студентку четвертого курсу спеціальності «політологія», голову студентської ради філософського факультету. Сміливо лупайте скалу науки, здобувайте фахову освіту та творіть позивні зміни у Львівському національному університеті імені Івана Франка!