Студенти філософського факультету ЛНУ ім. Івана Франка – переможці Всеукраїнського конкурсу наукових робіт на тему Революції Гідності

09.09.2020 | 21:54

13 серпня 2020 року у місті Києві відбулося нагородження переможців ІІ Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт на тему Революції Гідності у межах здобуття Відзнаки імені Сергія Кемського. Із 60-ти учасників почесне І місце здобули наші студенти-політологи Микола Спересенко та Степан Рішко зі своєю науковою працею на тему «Вплив Революції Гідності на формування передвиборчих програм політичних партій у 2014 та 2019 роках». Цю перемогу можна сміливо вважати символічною, адже саме на кафедрі політології філософського факультету ЛНУ ім. Івана Франка, яку представляли переможці, навчався сам Сергій Кемський. Приємно здивовані були і батьки Героя Небесної Сотні, які особисто нагороджували переможців. Вітаємо Степана та Миколу із черговим досягненням у сфері наукових досліджень та дякуємо за їх ініціативність та наснагу до участі у таких важливих для факультету подіях, адже постать Сергія Кемського ще надовго залишиться у пам’яті та серцях кожного з нас. Філософський факультет пишається своїми студентами та бажає їм подальших злетів у професійній діяльності та успіхів у всіх наукових починаннях!