Стартап “Громадянське суспільство”_Підсумки зустрічі

24.05.2019 | 15:47

13 травня завдяки різносторонній співпраці викладачів, аспірантів та студентів філософського факультету відбулась важлива розмова про суть розбудови громадянського суспільства.

Добігли висновку, що Революція Гідності 2013-2014 років дала поштовх новому розумінню сильної сторони громадських рухів; що становлення громадянського суспільства – це процес, який завжди триває. Усвідомили, що зміни починаються з кожного з нас, відтак сила у єдності та співпраці.

Запрошені спікери розкрили питання волонтерської діяльності, висвітлили проблеми та причини мотивації у цій сфері. Після ґрунтовної презентації проекту стажувань від ЛМР Перший кар’єрний крок, студенти активно долучились до воркшопу з написання резюме. Адже вміння презентувати себе і свої ідеї – перший крок до успіху у корисній справі для своєї країни!

P.S. Продовження подій дотичної тематики чекайте він нас вже осінню!

Посилання на відео-матеріал у Facebook