Спільне засідання кафедри теорії та історії політичної науки та кафедри політології щодо обговорення ОПП «Політологія» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 052 «Політологія»

17.12.2023 | 17:12

У п’ятницю, 15 грудня, відбулось спільне засідання кафедри теорії та історії політичної науки та кафедри політології, під час якого, зокрема, відбулось обговорення ОПП «Політологія» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 052 «Політологія» галузі знань 05 «Соціальні та поведінкові науки».

Насамперед завідувач кафедри політології, доктор політичних наук, професор Анатолій Семенович Романюк (гарант освітньої програми) та завідувач кафедри теорії та історії політичної науки, доктор політичних наук, доцент Геннадій Володимирович Шипунов ознайомили присутніх з результатами зустрічі зі стейкхолдерами (роботодавцями та випускниками спеціальності «Політологія» різних років).

До безпосередньої участі в обговоренні ОПП був запрошений представник студентської спільноти – студент четвертого курсу спеціальності «Політологія» Тарас Гріх.

Крім того, учасники спільного засідання кафедри обговорили можливості викладачів та здобувачів щодо застосування в освітньому процесі порядку оскарження процедури та результатів проведення контрольних заходів і процедури врегулювання конфлікту інтересів.