Проєктна практика культурологів у Палаці культури ім. Гната Хоткевича

08.02.2022 | 19:43
8 лютого студенти-культурологи, які обрали базою проєктної практики Палац культури ім. Гната Хоткевича, презентували свої групові проєкти: “TouchTattoo”, “Мурали Львова”, “Фотовиставка Each25”, “Артерії Львову”.
Упродовж практики студенти розробили і підготувати аплікаційний пакет для потенційної грантової програми (за зразком УКФ): заявку, робочий план, кошторис.
Захист проєктів відбувся у присутності директорки Палацу – Олександри Онишкевич, керівниці Офісу “Львів – місто літератури ЮНЕСКО” – Богдани Брилинської, заступниці директорки Палацу і керівниці від бази практики – Тетяни Продан, працівниць Палацу – Олесі Левицької, Лесі Берездецької, Анастасії Гуменецької.
Висловлюємо велику вдячність дирекції Палацу культури ім. Гната Хоткевича і особливо Tetyana Prodan за організацію, проведення практики, натхнення, підтримку проєктів, коментарі і побажання щодо їх покращення!
(текст Ольги Ігорівни Ліщинської)