Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт відбувся тур конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 053 – «Психологія»

14.02.2023 | 18:25

Відповідно до наказу МОН «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2022/2023 навчальному році» відбувся тур конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 053 – «Психологія» (галузь знань 05 – «Соціальні та поведінкові науки»).

Конкурсна комісія у складі: завкафедри, проф. Грабовська С.Л., доц. Волошок О.В., доц. Штепа О.С., голова Студентської ради філософського факультету Балда Т.- О.

відзначила таких учасників:

І місце: не присуджено

ІІ місце:

Федюра Олена (ФФП-33с)

Тема: «Особливості емоційного вигорання студентів під час скороченого семестру в умовах воєнного стану» (науковий керівник канд. психол. наук, доц. Галецька І. І.)

Черткова Олена (ФФП-41с)

Тема: «Ставлення молоді до гумору воєнного часу в контексті російсько-української війни 2022 р.» (науковий керівник канд. психол. наук, доц. Кліманська М.Б.)