Презентація книги випускника філософського факультету Павла Кучера «Метафізичні варіації: маргіналії до «Трактату про істину»

18.09.2021 | 20:50

16 вересня на філософському факультеті за ініціативою кафедри історії філософії , відбулася презентація книги випускника філософського факультету Павла Кучера «Метафізичні варіації: маргіналії до «Трактату про істину» в рамках 28 Львівського міжнародного BookForum 2021.

На заході були присутні декан факультету Л. В. Рижак, завідувач кафедри історії філософії Дахній А.Й., завідувач кафедри теорії та історії культури проф. Альчук М.П., доценти кафедри філософії Джунь В.В. та Наконечний А.Р., завідувач кафедри філософії національного університету “Львівська політехніка” Карівець І.В., аспіранти та студенти. Крім змісту книги, в ході дискусії, яка відбулася відразу після змістовної і цікавої презентації, обговорювалася ціла низка важливих питань онтологічної, гносеологічної та історико-філософської проблематики.