Пропонуємо Вашій увазі сьомий номер збірника «Політичні партії і вибори: українські та світові практики» за результатами однойменної конференції кафедри політології

23.03.2023 | 10:20

Збірник статей і тез підготовлено за матеріалами Міжнародної наукової конференції «Партійно-виборчі процеси та тренди в контексті євроінтеграції, трансформації, суспільно-політичних криз і війни: Україна та світ» – сьомої у рамках серії міжнародних конференцій кафедри політології «Політичні партії і вибори: українські та світові практики» (пам’яті Юрія Романовича Шведи) від 2–3 грудня 2022 року.

Збірник статей і тез організовано рубриками. Загалом в ньому висвітлено проблематику організаційних та ідеологічних параметрів функціонування партій на різних рівнях політики, виборчого процесу й урядування, партійно-виборчих детермінант структуризації політичного процесу, а також трансформації партій в умовах невизначеності і турбулентності в Україні та світі. Збірник сприятиме розумінню партійно-виборчої політики в різних умовах.

Завантажити збірник можна за посиланням.