Новини УАК: новий культурний проєкт у Львові

06.02.2021 | 17:09

У грудні 2020 року Громадська Організація «Українська Асоціація Культурологів – Львів» в партнерстві із консалтинговою агенцією «Фама», за підтримки Українського Культурного Фонду, почала реалізацію дослідницького проєкту «Освітній профіль стратегії культури Львова».
Чого навчають в сучасних університетах на спеціальностях “культурологія” та “менеджмент соціокультурної діяльності” та наскільки це відповідає тому, чого потребує культурний ринок міста? Як розуміти стратегію розвитку культури Львова? Що спільного та відмінного між поняттями культурні та креативні індустрії? На ці та інші питання Українська Асоціація Культурологів Львова та консалтингова агенція Фама відповідає у ході проєкту “Освітній профіль стратегії культури Львова”.
Ідея проєкту виникла як результат “перезавантаження” культурного середовища міста у 2016 році, що суттєво збагатило культурний потенціал Львова. Тепер тут багато робочих місць у сфері культури і є потреба в нових спеціалістах. Та проблема полягає у тому, що навчання у вузі не завжди дає студентам комплекс знань, необхідних для продуктивної самореалізації за фахом чи успішного професійного працевлаштування.
Впродовж 10 місяців учасники проєкту на ґрунті здійснених соціологічних досліджень будуть напрацьовувати матеріали, які допоможуть навчальним закладам коригувати навчальні програми відповідно до вимог роботодавців та ринкового запиту, надати студентам міцний фундамент для реалізації у обраній професії, потенційним працедавцям – ключ до розуміння переваг випускників різних вузів, та основне – налагодити зв’язки із культурним стратегуванням. Від дослідження до практичних рекомендацій, тільки у Львові.

Прес реліз