Новини Кордісу: онлайн-семінар із Олександрою Сорокопуд

09.04.2021 | 13:21

Наукове товариство філософського факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка “Кордіс” запрошує на онлайн-подію #Cordisseminarium! Цього разу темою розмови стане публічний виступ.

Промова: як домовитись з простором та поміщати слова в час?
– про те, як працювати з простором, щоб говорити, як у себе вдома;
– як добре хвилюватись під час промови;
– що таке «включена» та «спляча» публіка – в чому їх різниця і які принципи поводження в обох випадках.

На роль спікера цієї цікавинки була запрошена Олександра Сорокопуд. Олександра – виконавча директорка YMCA Lviv, викладачка, кандидатка політичних наук та громадська діячка. Працювала керівницею Львівського офісу УВКБ ООН, заступниця керівника західноукраїнської філії ГО Крим-SОS. Навчалася у Калгарі, Бангкоку, Стокгольмі, Римі, Вашингтоні. Проводила тренінги з менеджменту та лідерства в Казахстані, Грузії, Вірменії, ПАР та Канаді.

Онлайн-семінар відбудеться 15 квітня о 15:30. Щоб взяти участь у події потрібно заповнити гугл-форму: https://forms.gle/dW1CY9f522kdTWGw8
Заявки приймаються до 14 квітня (включно).