Навчання за спеціальністю “Публічне управління та адміністрування”

15.04.2019 | 22:50

Кафедра теорії та історії політичної науки разом з факультетом управління фінансами і бізнесом гостинно запрошують усіх зацікавлених до навчання за спеціальністю “Публічне управління та адміністрування” (відеосюжет) у межах освітньо-професійної програми “Державне управління та публічна служба”.

Мета освітньої програми – оволодіння студентами першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти, здобуття професійних знань, умінь та компетенцій, необхідних для виконання функцій і типових завдань у сфері публічного управління та адміністрування. Термін навчання – 3 роки та 10 місяців.

Особливість програми – надання теоретичних знань та практичних навичок щодо:

• управління державними і публічними інститутами;
  • адміністрування процесів у громадських організаціях;
  • аналізу закономірностей функціонування і розвитку державно-політичної сфери.

Фахівці з публічного управління та адміністрування виступають своєрідними модераторами у системі взаємодії між громадськістю, органами державної влади та місцевим самоврядуванням, сприяють оптимізації вітчизняної системи публічного управління, здійснюють керівництво чи виконують поточні завдання органу публічного управління, організовують функціональну діяльність підрозділу органу публічного управління із врахуванням регіональної специфіки, гармонізують управлінські взаємовідносини між органами державної влади на місцях, місцевими радами та ін.

Сфера діяльності, основні посади, назви робіт, професійні можливості випускників:

• керівник структурного підрозділу у центральних та місцевих органах державної влади;
  • керівник або провідний фахівець служби державного органу влади обласного, районного рівня;
  • керівник структурного підрозділу місцевого органу самоврядування;
  • менеджер (управитель) у публічній сфері;
  • аналітик, експерт, радник чи консультант з питань децентралізації;
  • представник України в міжнародних організаціях з питань місцевого самоврядування та сталого розвитку;
  • спеціаліст державної служби;
  • експерт із соціально-політичних питань;
  • координатор в структурі громадських організаціях: фахівець з адміністративної роботи, менеджер зі зв’язків з громадськістю, начальник відділу (з реклами, зв’язків з громадськістю, преси), організатор громадських заходів.

З’ясувати деталі можна, надіславши електронного листа на адресу filos_polit_nauk@ukr.net
або завітавши безпосередньо на кафедру теорії та історії політичної науки (каб. 204, головний корпус ЛНУ ім. І. Франка).