«На крилах пройдених доріг»

30.12.2016 | 12:23

Кафедра теорії та історії культури філософського факультету, за загальною редакцією. канд. філос. наук, доц. Л. В. Рижак підготувала і випустила в світ  книгу «На крилах пройдених доріг».

Дві непересічні особистості, дві самобутні постаті, яких Доля звела разом і які пліч-о-пліч торували шлях у житті. Він – проректор, професор Львівського національного університету імені Івана Франка Анатолій Васильович Яртись. Вона – заслужений вчитель України Валентина Михайлівна Яртись (Черненко). Що ми знаємо і чого не знаємо про них? Як переплелися їхні дороги з дорогами інших людей і вплинули на їхні долі?

Про це розкажуть сторінки запропонованої книги. І хоча інколи від них віє смутком, але той смуток – лагідний, окрилений, оповитий щирою любов’ю і до людей, і до своєї праці, й до рідної землі.

На_ крилах_ пройдених_ доріг_color

Для науковців, студентів, учителів, учнів і всіх, хто цікавиться постатями, котрі зробили свій внесок у розвиток Львівщини, її науки й освіти.