Кафедра теорії та історії культури на Днях науки філософського факультету КНУ

11.05.2020 | 11:48

Кафедра теорії та історії культури взяла участь у Міжнародній науковій конференції “Дні науки філософського факультету-2020” Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Конференція відбулась у дистанційному форматі 27-28 квітня 2020 року.

Досвіченими та молодими науковцями нашої кафедри були представлені сучасні дослідження культурологічної проблематики у формі тез, що вийшли друком у збірнику матеріалів англійською мовою у спеціальній секції “Сучасні та майбутні образи України” та в матеріалах круглого столу “Іван Франко та філософський дискурс української національної ідеї”.

Окрім професорів нашого філософського факультету Марії Альчук та Андрія Синиці, участь в конференції взяли дві студентки другого курсу культурології Анастасія Горлюкова та Марія Витівська, студентка четвертого курсу культурології Олена Ковальська, магістрантка культурології Діана Ігнатенко, аспірантка кафедри теорії та історії культури Ткачук Богдана та наш випускник магістр культурології Павло Коряга.

Від усієї спільноти філософського факультету Львівського національного університету імені Івана Франка висловлюємо щиру вдячність за можливість бути долученими до процесу творення сучасних українських досліджень професорам-організаторам Сергію Валерійовичу Руденко та Наталії Юріївні Кривді.

Бажаємо наснаги та успіхів!

Матеріали Конференції доступні за посиланням: http://dsphd2020.knu.ua/DSPHD2020.pdf