Історія релігії: тлумачення символів на межі культур і епох

04.10.2016 | 13:48

В рамках Форуму видавців у Львові 15 вересня о 17:00-17:50 відбувся круглий стіл на тему: Історія релігій: тлумачення символів на межі культур і епох.

В події брали участь доценти кафедри теорії та історії культури Дарморіз Оксана та Колесник Ігор. Окрім цього, присутніми були Олексій Панич (перекладач видавництва Дух і літера), Василь Кметь (директор Наукової бібліотеки ЛНУ ім.Івана Франка) та Микола Ільків-Свидницький (доцент кафедри давньої історії України та архівознавства).

Метою зустрічі було ознайомлення присутніх із основними труднощами перекладу класика релігієзнавства М.Еліаде, проблемою його адаптації у вітчизняній гуманітаристиці та місцем в сучасних дослідженнях релігійної та соціальної ідентичності європейця.

Учасники круглого столу обговорили аспекти і значення досліджень Мірчи Еліаде для університетської освіти та будь-кого, хто цікавиться особливостями розвитку не лише традиційної, але й сучасної культури та релігії.