Гнатіву Андрію Дмитровичу присуджено ступінь доктора філософії за спеціальністю 033 Філософія

05.01.2024 | 17:11

29 грудня 2023 року Спеціалізована вчена рада ДФ 35.051.133 Львівського національного університету імені Івана Франка Міністерства освіти і науки України ухвалила рішення про присудження ступеня доктора філософії з галузі знань 03 Гуманітарні науки за спеціальністю 033 Філософія Гнатіву Андрію Дмитровичу на підставі прилюдного захисту дисертації «Феноменологія любові у філософії Жана-Люка Маріона».

Спеціалізовану раду ДФ 35.051.133 утворено відповідно до ухвали Вченої ради Львівського національного університету імені Івана Франка (протокол № 56/10 від 31.10.2023 року) та затверджено наказом Львівського національного університету імені Івана Франка № 3837 від 03.11.2023 року у такому складі:

Голова ради:

Дахній Андрій Йосипович – доктор філософських наук, доцент, завідувач кафедри історії філософії Львівського національного університету імені Івана Франка.

Опоненти:

Богачов Андрій Леонідович – доктор філософських наук, доцент, професор кафедри теоретичної і практичної філософії Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Малівський Анатолій Миколайович – доктор філософських наук, професор кафедри філософії та українознавства Українського державного університету науки та технологій.

Сепетий Дмитро Петрович – доктор філософських наук, доцент, доцент кафедри суспільних наук Запорізького державного медико-фармацевтичного університету.

Рецензент:

Ковальчук Юлія Василівна – кандидат філософських наук, асистент кафедри історії філософії Львівського національного університету імені Івана Франка.

Науковий керівник:

Карась Анатолій Феодосійович – доктор філософських наук, професор, завідувач кафедри філософії Львівського національного університету імені Івана Франка.

З інформацією про дисертацію пропонуємо ознайомитись тут.