Дні науки філософського факультету 2019

15.04.2019 | 17:53

Філософський факультет Львівського національного університету імені Івана Франка Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених філософського факультету ЛНУ ім. І. Франка «Кордіс»

запрошує до участі студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених

16-17 ТРАВНЯ 2019 року

на традиційну щорічну наукову конференцію

«Дні науки філософського факультету 2019»

Планується проведення секцій:

• Філософія
  • Культурологія
  • Психологія
  • Політологія

Планується видання спільних тез учасників конференції у формі електронного збірника. Для того, щоб взяти участь у щорічній науковій конференції просимо заповнити гугл-форму до 7 ТРАВНЯ 2019 РОКУ за посиланням https://forms.gle/N7HkZAqfhY2n8Lq69

Повна інформації та програма Конференції буде надіслана на електронну пошту учасника, після затвердження його Оргкомітетом Конференції. Оргкомітет залишає за собою право відбору матеріалів для друку.

Зверніть увагу! Оплату за проїзд, харчування та проживання учасники здійснюють самостійно.

За матеріалами конференції буде видано електронний збірник тез доповідей учасників.

Прохання подавати ТЕЗИ У ФОРМАТІ WORD (.doc, .docx) на участь до 22 ТРАВНЯ 2019 р. (включно) на електронну скриньку Конференції: dni_nauky2019@ukr.net

Вимоги до тез див. інформаційний лист_Дні науки 2019

Запрошуємо до участі та співпраці!

З повагою,

Філософський факультет імені Івана Франка

НТСМВ філософського факультету ЛНУ імені Івана Франка «Кордіс»