Запрошуємо до участі у науковій конференції кафедри політології «Теоретичні та практичні аспекти політичного розвитку в Україні і світі в умовах повномасштабної російсько-української війни» (пам’яті Любомири Мандзій)

03.04.2023 | 17:28

 

Конференція відбудеться 10 травня 2023 року за адресою: м. Львів, Львівський національний університет імені Івана Франка, вул. Університетська 1.

Попередньо формат проведення конференції – змішаний (очний та дистанційний/онлайн). У випадку змін про це буде поінформовано.

Робочі мови конференції: українська, англійська, польська, словацька й інші.

 

Наукова конференція відбуватиметься за такими науковими секціями:

  1. Політичні інститути та процеси в умовах трансформації, війни та кризи в Україні і світі.
  2. Вияви та переосмислення ролі політичних еліт, лідерів і громадянського суспільства в умовах сучасного політичного розвитку та невизначеності.
  3. Внутрішні і зовнішні виміри національної безпеки: український, європейський та світовий контексти.

Плановані секції конференції працюватимуть почергово й будуть організовані за традиційним принципом. Технічні й регламентні особливості проведення конференції буде визначено згодом і про це всіх охочих поінформовано.

 

За результатами підготовки та проведення наукової конференції заплановано опублікувати збірник наукових статей і тез її учасників – «Теоретичні та практичні аспекти політичного розвитку в Україні і світі в умовах повномасштабної російсько-української війни».

Організаційний комітет конференції встановлює перелік вимог з приводу участі в ній:

1) для реєстрації своєї участі у конференції потрібно до 16 квітня 2023 р. заповнити реєстраційну форму за посиланням;

2) до 1 травня 2023 р. надіслати на електронну адресу професора кафедри політології, доктора політичних наук Литвина Віталія Сергійовича (lytvyn.vitaliy@gmail.com) повний текст статті або тез виступу на конференції, оформлений відповідно до встановлених нижче вимог.

 

Вимоги до оформлення статей і тез виступів на науковій конференції «Теоретичні та практичні аспекти політичного розвитку в Україні і світі в умовах повномасштабної російсько-української війни»:

  • максимальний обсяг рукопису статті – 1 друкований аркуш (40 тис. знаків), а рукопису тез виступу – 0,5 друкованого аркуша (20 тис. знаків) у форматі А4, з кеглем 14, шрифтом Times New Roman, міжрядковим інтервалом 1, абзацним відступом 1 см;
  • поля: знизу, зверху, зліва та справа – 2 см;
  • посилання у квадратних дужках одразу після цитування і за алфавітним порядком у списку використаних джерел;
  • список використаних джерел в алфавітному порядку після тексту статті/тез виступу: спершу латиницею, потім кирилицею.

Шаблон вимог до оформлення статей або тез виступів можна завантажити за посиланням.

Організаційний комітет конференції, в тім числі за формальними критеріями і на підставі таємного рецензування, залишає за собою право відбору матеріалів статей і тез для друку, а також має право відхилення статей чи тез виступів і самих виступів, які не відповідають окресленій вище тематиці конференції, обраним науковим секціям чи встановленим вимогам до оформлення, а також не задовольняють критеріїв якості, науковості і новизни матеріалів.

 

За результатами отримання й опрацювання заявок на участь у конференції буде сформовано її програму, яку буде представлено згодом.

За додатковою інформацією пропонуємо звертатись до представників організаційного комітету наукової конференції «Теоретичні та практичні аспекти політичного розвитку в Україні і світі в умовах повномасштабної російсько-української війни», серед яких:

Голова – член-кореспондент НАН України, професор Мельник В.П., ректор Львівського національного університету імені Івана Франка;

Заступник голови – професор Романюк А.С., завідувач кафедри політології Львівського національного університету імені Івана Франка (anatoliy.romanyuk@gmail.com);

Член організаційного комітету – професор Литвин В.С., професор кафедри політології Львівського національного університету імені Івана Франка (lytvyn.vitaliy@gmail.com);

Член організаційного комітету – доцент Шипунов Г.В., завідувач кафедри теорії та історії політичної науки Львівського національного університету імені Івана Франка;

Член організаційного комітету – доцент Біланюк В.І., декан географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка.