4 березня відбулася зустріч з психологом сучасності – Мартіном Селігманом

05.03.2022 | 12:41

В знак підтримки України американськими колегами-психологами 4.03.22 Oksana Rybak, доцент кафедри психології, провела зустріч з одним із найвагоміших психологів сучасності – Мартіном Селігманом (засновником та «батьком» Позитивної психологіі, президентом Американської асоціації психологів 1998р.) та його дружиною Менді Селігман.

Мартін Селігман(Martin Seligman) та Менді Селігман(Mandy Seligman) висловили свою підтримку Україні та усім українцям!
Ми не повинні втрачати Надію та Оптимізм навіть у дуже важкі часи. Надія та Оптимізм потрібні нам щоб перебороти депресію та досягнути благополуччя
Як зберегти надію?
1. запишіть 3 добрі речі, які сталися сьогодні. Якщо концентрувати увагу лише на жахливих речах, які відбуваються – з’являється високий ризик бути паралізованим робити що-небудь та розвитку депресії. Записування добрих речей, які відбулись – допомагає подолати депресію, вийти зі стану «заціпеніння»
2. зробіть позитивні фото – усміхнених дітей, домашніх улюбленців… Фотографії допомагають пам’ятати хто нас любить, кого любимо ми, хто нас підтримує і турбується про нас