29 травня відбувся Круглий стіл «Інституціоналізація кафедри історії філософії та філософський академічний дискурс в Україні» кафедри історії філософії

30.05.2023 | 11:50

У понеділок, 29 травня 2023 відбувся Круглий стіл «Інституціоналізація кафедри історії філософії та філософський академічний дискурс в Україні», приурочений пам’яті професора, багаторічного завідувача кафедри історії філософії, першого декана відновленого філософського факультету Пашука Андрія Івановича. Наша зустріч розпочалася з інформативної лекції професора кафедри історії філософії, Синиці Андрія Степановича про університетську юність Андрія Івановича та його перші наукові кроки. Із теплими спогадами до бесіди охоче долучилися колишні студенти та аспіранти Андрія Івановича, його колеги та рідні. Ця подія — спомин про те, наскільки одна Велика Людина своєю щирістю, толерантністю та увагою до інших виховала духовно та науково молодих науковців. Щиро вдячні усім, хто приєднався до нашого заходу та вшанував разом із нами пам’ять про Пашука Андрія Івановича та його вклад у життя нашого факультету. Дякуємо усім, хто долучився до події! Окремо висловлюємо вдячність за організацію події та вдале модерування нашому завідувачу кафедри, Дахнію Андрію Йосиповичу.

Пам’ятаймо Андрія Івановича, адже велич цієї Людини продовжує жити завдяки нашим спогадам!

Фото з особистого архіву Романа Дмитрика