28 грудня 2018 р. відбулася академія з нагоди вручення дипломів магістрам філософського факультету

08.01.2019 | 23:40

28 грудня 2018 року в урочистій атмосфері відбулася академія з нагоди вручення дипломів магістрам філософського факультету Львівського національного університету імені Івана Франка. Урочисту академію відкрила декан філософського факультету Л. В. Рижак, яка привітала випускників та їхніх батьків із завершенням навчання на унікальному факультеті Франкового університету і побажала подальших успіхів та професійних здобутків.

З вітальним словом до присутніх звернулися завідувач кафедри теорії та історії політичної науки, професор В. М. Денисенко,  виконувач обов’язків завідувача кафедри історії філософії, доцент А. Й. Дахній, і заступник декана з навчально-методичної та виховної роботи, доцент Т. В. Власевич. Від студентського самоврядування факультету зі словами вітання до магістрів звернувся голова Студентської ради факультету Назар Сениця. Також представники студентського самоврядування та студентського профбюро започаткували традицію створення «капсули часу» з побажаннями випускників для себе і факультету на наступні 10 років. Окрім цього, присутні могли насолодитися музичним привітанням.

Цьогоріч магістрами філософії, культурології, політології та психології стали 51 випускник денної форми навчання і 16 – заочної. Крім довгоочікуваних дипломів, найактивніші та найстаранніші студенти отримали грамоти за:

• вагомі здобутки в навчанні, науковій діяльності та активність у громадському житті факультету – Романюк Анна (спеціальність «культурологія»), Колотай Орест (спеціальність «філософія»);
  • вагомі здобутки у навчанні та науковій діяльності – Мартинюк Анастасія (спеціальність «культурологія»), Артамонов Олександр (спеціальність «філософія»);
  • вагомі здобутки в навчанні та активність у громадському житті факультету – Колпаков Владислав (спеціальність «філософія»), Присяжнюк Софія (спеціальність «психологія»);
  • високі досягнення у навчанні – Палівода Марія (спеціальність «філософія»), Іваницька Олена (спеціальність «філософія»), Лаврик Наталя (спеціальність «культурологія»), Янг Марина (спеціальність «культурологія»), Казьмірчук Роксолана (спеціальність «політологія»), Ганущак Руслан (спеціальність «психологія»), Перхач Ярина (спеціальність «психологія»), Лук’янова Вероніка (спеціальність «психологія»);
  • активну діяльність у громадському житті факультету – Шулак Мирослава (спеціальність «філософія»), Груба Олена (спеціальність «філософія»), Гудзінська Ірина (спеціальність «політологія»), Кравчук Анна (спеціальність «психологія»), Печевиста Анастасія (спеціальність «психологія»), Лебедєва Ольга (спеціальність «психологія»);
  • вагомі спортивні досягнення – Кириченко Василина-Ірина (спеціальність «психологія»), Колпаков Владислав (спеціальність «філософія»).

Випускники висловили подяку викладачам та іншим працівникам філософського факультету за їхній високий рівень професіоналізму, а також за здобуті під час навчання знання і навики.

Диплом магістра філософського факультету – шлях до успішної кар’єри! Це щороку доводять наші випускники, які по завершенню навчання працюють в державних і місцевих органах влади, сфері культури та науки, управлінській і психологічній діяльності. Всі сили, знання та професіоналізм науково-педагогічних працівників спрямовані на те, щоб наші випускники були найкращими фахівцями своєї справи!

Вітаємо учасників урочистостей та бажаємо випускникам творчої наснаги і подальшого розширення горизонтів наукової та професійної діяльності!

Фото: Дар’я Терешонкова.