26 вересня 2019 р. відбувся Міжуніверситетський Круглий стіл на тему: «Сучасна рецепція філософії Мартіна Гайдеґґера: історичний та систематичний виміри» (з нагоди 130-річчя з дня народження мислителя)

27.09.2019 | 22:33
26 вересня 2019 року на філософському факультеті відбувся Міжуніверситетський Круглий стіл на тему: «Сучасна рецепція філософії Мартіна Гайдеґґера: історичний та систематичний виміри» (з нагоди 130-річчя з дня народження мислителя)
У рамках роботи Круглого столу обговорили широке коло питань, зокрема, позиціонування мислення М. Гайдеґґера у європейській філософії; античні, середньовічні та новочасні витоки філософії Гайдеґґера; мислення Гайдеґґера та онтологічна проблематика; Гайдеґґер як «секуляризатор» релігійних ідей; інтелектуальне надбання Гайдеґґера у міждисциплінарному вимірі: науковий, релігійний, мистецький аспекти тощо.
Організаторами заходу була кафедра історії філософії, а саме,  доктор філософських наук,  завідувач кафедри, професор Дахній Андрій Йосипович.