25.10.2023 | 14:46

25.10.2023 р. на кафедрі політології відбувся теоретичний семінар на тему: «Політичні партії у виборчому процесі на регіональному рівні в Україні». Доповідач – Віталій Лебедюк, докторант кафедри політології. Дослідницьке питання,  яке поставив перед собою пошукувач, стосувалося аналізу наслідків від впровадження нової виборчої моделі на місцевих виборах 2020 року для політичних партій в Україні, а також електоральної поведінки виборців у ході цієї виборчої кампанії та чинників, які детермінували їх електоральний вибір. Автор сформулював шість гіпотез і застосував метод множинної лінійної регресії для їх підтвердження/спростування. У аспекті наступного виборчого циклу в Україні, тема теоретичного семінару була вкрай актуальною і розширила методику аналізу електоральної поведінки як на загальнонаціональному рівні, так і на регіональному.