22 листопада Навчальна лабораторія при кафедрі психології запрошує на відкриту лекцію “Системно-сімейна психотерапія”

16.11.2016 | 10:47

Запрошуємо на чергову відкриту лекцію в рамках проекту «Мистецтво психотерапії» про системну-сімейну психотерапію. Системна сімейна психотерапія є одним з напрямків сімейної психотерапії, що базується теоретично на системному підході, основним постулатом якого є неможливість звести ціле до суми частин.

Іншими базисними ідеями є циркулярна взаємопричинність, залежність зміни цілої системи від зміни однієї з частин, намагання зберегти системний гомеостаз та одночасно прагнення до зміни.

Про основні ідеї, принципи роботи та особливості системної-сімейної психотерапії у Вас буде можливість дізнатися з перших уст, оскільки спікером заходу буде голова секції системно-сімейної психотерапії УСП. Не пропустіть можливість!

Спікер заходу: Добродняк Олена – тренер та супервізор, голова секції системно-сімейної психотерапії Української спілки психотерапевтів.

Час: 22.11.16 о 19.00;

Місце: 220 ауд.,гол.корпус ЛНУ ім. І.Франка.

Організатор: Навчальна лабораторія кафедри психології ЛНУ ім. І. Франка.

Більш детальна інформація про подію: https://www.facebook.com/events/1231027756919268/