21 березня відбулося чергове засідання Комісії семіотики соціально-культурних процесів Наукового товариства імені Шевченка

30.03.2024 | 20:32

21 березня на кафедрі філософії відбулося чергове засідання Комісії семіотики соціально-культурних процесів Наукового товариства імені Шевченка (голова – Анатолій Карась, секретар – Ореста Лосик). Ці міждисциплінарні зустрічі вже упродовж майже двадцяти років об’єднують навколо семіотичної проблематики науковців Львівського університету та інших вишів, які проводять фахові дослідження у різних галузях гуманітарних й суспільних наук.

Цього разу доповіді виголосили кандидатка мистецтвознавства, викладачка кафедри актуальних мистецьких практик Львівської національної академії мистецтв Богдана Гринда («Сучасне мистецтво в США як діалог ідей глобального, колоніального і національного») та доктор філософських наук, завідувач кафедри латинської та іноземних мов Львівського національного університету ім. Данила Галицького, професор Павло Содомора («Розмита реальність моральності, або як Платонів «Алкивіад I» відповідає на сучасні питання»).

На зустрічі були присутні зацікавлені колеги й студенти Львівського універитету, які взяли участь у прикінцевому обговоренні та дискусії.